środa, 27 marca 2013

Paleta Debiutanta

Na naszym blogu chciałabym dzielić się z Wami nie tylko naszymi "stylizacjami" ale również zajęciami, imprezami, miejscami i rzeczami, które "wypróbowałyśmy i bardziej lub mniej gorąco polecamy :) Tym razem o Palecie Debiutanta..
Jako Matka Polka pozostająca w dalszym ciągu na urlopie wychowawczym staram się jak najwięcej dać mojemu dziecku, w tym, ponoć baaaardzo ważnym okresie jej życia. Staram się wspierać rozwój Lenki na różne sposoby, o których będę pisać w następnych postach.  Częścią tego "wspomagania" są różne zajęcia, na które biegamy niemalże od urodzenia. I oczywiście nie robimy nic na siłę. Nie staram się wychować na siłę GIENIUSZA :)  Troszkę dla rozrywki, troszkę dla zabicia czasu, dla spotkań z innymi mamami, a przede wszystkich ku uciesze mojej Lenuszki zapisałyśmy się na zajęcia o dumnej nazwie Paleta Debiutanta. Organizowane są one przez Muzeum Narodowe, W Galerii Sztuki Polskiej XIX wieku. To cykl spotkań w dwóch grupach wiekowym do 3 i od 3 do 5 lat. Zastanawiałam się co można zrobić z dziećmi w tej pierwszej grupie wiekowej...oj można, można..zresztą sami zobaczcie..my już czekamy na kolejne spotkanie..


Zajęcia nie tylko dla mam na wychowawczym, odbywają się w weekendy, a są fantastyczną formą spędzenia wspólnie czasu, zwłaszcza dla rodziców zapracowanych..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz