środa, 1 stycznia 2014

MY vs. 2013 :D

Wszyscy podsumowują to i na nas kolej. Jako, że ten rok wyjątkowo paskudny był dla nas i jak najszybciej zapomnieć o nim chcemy, to opisywać go tu nie będę. Będzie zatem fotorelacja. 

Nie zapominamy jednak o miłych chwilach, cudownych momentach, o rodzinie, przyjaciołach i o Was. Nie zapominamy! Ba! Pamiętamy zawsze, nosimy w sercach. Bez względu na wydarzenia tego roku, na trudne chwile, problemy i wrednych ludzi, wśród których niekiedy przyszło nam bytować- zawsze mamy siebie i to daje nam ogromną siłę. A nasze dziecko- Skarb nasz kochany- daje ogrom radości i zmusza do uśmiechu nawet w smutne dni. 

A Wam kochani "Zaglądacze" serdecznie dziękujemy!!! Wszystkim razem i każdemu z osobna. To również dzięki Wam Matka Polka czuje, że żyje i snuje plany na przyszłość. To dzięki Wam chce się rozwijać. To dzięki Wam przeżywanie macierzyństwa jest jeszcze piękniejsze. I realizacja marzeń tak bliska...
DZIĘKUJEMY!!!!

Zarezerwujcie sobie chwilkę :)9 komentarzy:

 1. Witamy w Nowym Roku :)

  i życzymy aby był lepszy od poprzedniego :) oraz ogromu czytelników!

  pozdrawiamy Ilona & Nadia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam straszny do Was sentyment , tym bardziej że Lenka i moja Lilka są rówieśnicami . Dzięki Wam dziewczyny i ja przestałam wstydzić się mody i dzięki temu dzieć mój jest zawsze odszczelony i stylowo odziany pomimo ,że na wsi mieszkamy i jak wiadomo róż przygniata ...jednak my się nie poddajemy i szarości i czerni się nie boimy i co ludzie powiedzą nas nie interere ,( matka też się modnie nosi, a jakże) ....uwielbiam te małe kobietki , a Lena to taki mój cichy idol w kwestii modowej oczywiście , podziwiam też stylistkę małej Leny za odwagę i fantazje ....cudne dziewczyny jesteście i niech Wam tak zostanie......WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU....NIECH PRZYJDZIE NOWE I LEPSZE tego Wam i nam życzymy .

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowny przegląd! ...:)) Wszystkiego dobrego w nowym roku i okładki Vogue dla L. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna mama i córeczka :)
  Wszystkiego naj w nowym roku!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaka mega ilość zdjęć!!! super wszytsko! i widać na takim podsumowaniu jak Lenka się niesamowicie zmieniła! jak wyrosła, jak w≥łoski urosły, jaka poważna, zmiana figurki, a stylóweczki zawsze suepr!!! tak trzymaj Mama! powodzenia na kolejny Rok!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lenuska ze smokiem w buzi mnie rozwalila! Slodkosci!!!
  Fajowe podsumowanie. Buziaki

  OdpowiedzUsuń
 7. Ah zapomnialam. W te wakacje takze wybieracie sie do Italii??? :D:D

  OdpowiedzUsuń
 8. bogaty przegląd
  zdjęcie śpiącej, skotłowanej w łóżku lenki wymiata

  OdpowiedzUsuń