poniedziałek, 23 lutego 2015

NASZE OBUWNICZE TYPY- WIOSNA 2015
 Trochę więcej słońca za oknem, śnieg stopniał więc wypatrujemy już wiosny. A wraz z nią nowe kolekcje i propozycje od projektantów. Dzisiaj przedstawiamy Wam nasze "obuwnicze" typy. ANGULUS- moje odkrycie sprzed kilku sezonów, choć marka istnieje od 100 lat. Duńska buciki, które powstają we współpracy z ortopedami, co czyni je nie tylko pięknymi, ale i zdrowymi. Możecie je kupić również w Polsce np. TU


LITTLE MARY-  ( kupicie je TU)
moja ukochana marka dziecięcych bucików.  Klasyka, stonowane kolory i dobre jakościowo materiały. Ceny nieco wysokie jak na polskie realia :) Ale możecie wypatrywać promocji :)

EFVVA:
przyznam, nie przepadałam jakoś szczególnie za tą marką. Owszem, projekty były piękne, ale trochę oderwane od rzeczywistości, troszkę bardziej jakby na scenę, a nie do użytkowania przez wszędobylskie dziecko, które chyba jedynie gdy śpi, to się zatrzymuje (ekhm..to jednak nie moja córunia). Natomiast ta kolekcja całkowicie do mnie przemawia. A buty? Właściwie mimo myszkowego motywu, chętnie sama takie bym założyła. 

NATURINO:
widzieliście już kilka par butów tej marki na naszym blogu np. TU i TU i TU
Uwielbiam zarówno za jakość jak i design.  Tym razem więcej koloru :)
MRUGAŁA:
i nasze rodzime, równie dobre buciki, dbające o stopy naszych maluchów. "Mrugałki" coraz częściej zaskakują ciekawym designem, wykończeniem i wzorami, które uwielbiają dzieciaki. Znajdziecie tu również buty wzorem przypominające np. Little Mary. Jednak cena...znacząco się różni :) Zwróćcie również uwagę na nową kolekcję, która powstała przy współpracy z Nosweet.
EMEL: druga z rodzimych marek, która dba o zdrowie stóp naszych dzieci. Jeśli lubicie modele, które wyglądem przypominają te dorosłe, to zapewne znajdziecie coś dla Waszych pociech. Lubimy bardzo.A Wam, wiosenne propozycje której marki przypadły do gustu?

5 komentarzy:

 1. Emelki nasze sprawdzone i ulubione.

  OdpowiedzUsuń
 2. Buty Efvva faktycznie bardzo fajne. Może Mrugała lub Emel zacznie robić więcej takich butów jak te pozostałych marek, abyśmy nie musieli płacić jak za woły, za posiadanie ładnych butów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudne propozycje. Mam nadzieję, że pokażecie nam któreś z nich na sobie w gotowych stylizacjach

  OdpowiedzUsuń
 4. My ( również z racji ceny:) uwie;lbiamy Mrugałki, powinni robić jeszcze więcej butów nie kolorowych, tylko właśnie takich przypominających dorosłe buty :)

  OdpowiedzUsuń