środa, 4 marca 2015

Idzie NOWE...Kochani moi,
wciąż dostaję od Was wiadomości, że prosicie o więcej wpisów ze stylizacjami Lenki i moimi. Faktycznie okres zimowy mocno nie sprzyja naszym eskapadom i fotografowaniu. Sami wiecie, jak bardzo nie chce się ruszać z domu, gdy za oknem mróz, śnieg, albo plucha. Nie chcę też narażać zdrowia Lenki, a żeby pokazać cały outfit, trzeba by się trochę rozpiąć i rozebrać :)
Obiecuję jednak, że wrócimy do tych wpisów "do popatrzenia" już wkrótce. 
Co więcej będzie moda dla każdego. Ale nie chcę jeszcze zapeszać więc opowiem o wszystkim, mam nadzieję już niebawem.  
Do tej pory to my przyjmowałyśmy prezenty zwane przez blogerów "darami losu" ( chętnie poprzyjmujemy nadal ;P ), ale już wkrótce będziemy dzielić się również z Wami. 

Tyle się dzieje...I choć za oknem zima, to w sercu już wiosna. Nowe plany, nadzieje, radości. 

Wracając do mody. Na zdjęcia czeka już wiele wiosennych zestawów, które chcemy Wam pokazać. Chcemy Was również inspirować, stąd pojawią się wpisy podobne do tego KLIK.

A na koniec: choć osobiście konkurs Blog Roku uważam za przereklamowany i mało wiarygodny, o tyle jestem "ukontentowana" jeśli o tegoroczne wybory jurorów chodzi :)

Gratuluję:

Kasi z Vivi&Oli. Kibicuję jej od dawna, o czym zresztą wiecie. Bo nie tylko znalazła sposób na siebie, nie tylko ogarnia cały domowy "bajzel" sama, z dwoma maluchami u boku, nie tylko potrafiła stworzyć absolutnie magiczne miejsce w sieci, gdzie chce się bywać, oglądać i inspirować. Ale Kasia potrafiła stworzyć również wokół siebie taką przestrzeń, gdzie nie ma aferek, promowania się na nich, nie ma tematów, które się dobrze sprzedają, a mimo to, TO miejsce sprzedaje się nie tylko w Polsce jak i na świecie. Niestety bardziej doceniane jest poza naszym krajem, no bo jaką mentalność mamy, to wie każdy z nas, choć nikt tego nie wypowiada...

Agacie z Hafija.pl, która jest matką chrzestną mojego karmienia piersią. Zresztą nie tylko mojego. "Przewlekłe" karmienie piersią najczęściej spotyka się z idiotycznymi reakcjami zarówno lekarzy pediatrów, członków rodziny jak i tych obcych "życzliwych". I ja się z tym mierzyłam. Wtedy trafiłam na Hafiję. Z każdym kolejnym wpisem utwierdzała mnie ona w przekonaniu, że droga mleczna, to najlepsza z dróg, jaką może kroczyć matka jeśli....może. Nigdzie nie znajdziecie tam pogardy dla Mam karmiących swoje pociechy mlekiem modyfikowanym, znajdziecie jednak moc motywacji, wiary w nasze matczyne możliwości. Dla mnie to Chodakowska matek karmiących ( "dasz radę, wierzę w Ciebie!" ;)  
Matko Chrzestna, moja córka z całego serca dziękuje Ci za tę wspólną drogę... :) Mam nadzieję, w niedalekiej przyszłości wkroczyć na nią ponownie :)

Edwin Zasada z zabijgrubasa.pl, "pączek w maśle" własną pracą i samozaparciem przeobrażony w eklerka bez kremu ;) Taka Chodakowska, która nie używa skalpela, a waga spada. Na łeb na szyję. Porównajcie jego przed i po w zakładce "O mnie" na jego blogu. Szacun. Edwinie, jutro i ja pójdę pobiegać... No może pojutrze... Albo jak przyjdzie wiosna... No w każdym razie buty już mam...

Gratuluję też Magdzie matkojedyna.pl, którą już Wam polecałam i Hani z Haart za całe morze pomysłów, którymi chce się dzielić z nami.

GRATULUJĘ!!!! Cieszę się Waszym szczęściem!
 ( a fv za polecenia, wedle ustaleń, prześlę na maila :P )


No a teraz moja BLOGERKA Roku. Zapraszam do oglądania.
spódnica- Lenkowo mi by babcia :)  |  sweterek- Vero moda  |  kurtka- Lindex  | buty- TkMaxx  |  rajstopy- Calzedonia  |  czapka- Claire's  | rękawiczki, szalik- Babcia  | torebka- SH

6 komentarzy:

 1. no to nie pozostaje nic innego jak czekać :)
  Lubimy Was oglądać ! Śliczna modeleczka

  OdpowiedzUsuń
 2. b.ładnie :)

  http://mynaszstyl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Agnieszka Janiczek8 marca 2015 22:18

  Aaaa spódnica by babcia miażdży! Kurna ze nasza babcia tak nie potrafi .

  OdpowiedzUsuń