wtorek, 14 kwietnia 2015

Retro lookWracamy po dłuższej blogowej przerwie. Wiecie już co zajmuje mnie intensywnie od jakiegoś czasu. Ale mamy Wam do pokazania wiele nowości, i już się cieszę na ten nasz powrót. 

Znowu będą propozycje dla Mamy i córy. 
Dzisiaj natomiast Lenka, w pierwszej wiosennej odsłonie. Leni ma etap całkowicie sukienkowo- spódnicowy ;) Każdego dnia, gdy wstaje, wyciąga kolejną kieckę, im bardziej się kręci tym lepiej. W tej jak to powiedziała wygląda jak Kopciuszek na balu. Niech będzie :) 
Il Gufo pokochałam od pierwszego wejrzenia, gdy we Włoszech trafiłam do ich butiku. Właściwie chciałabym każdą jedną rzecz z ich kolekcji.  Pokazywałyśmy Wam już sukienkę od il Gufo w sesji wykonanej TU dla Lovi- karmieni miłością. Pokażemy Wam jeszcze inne ubranka tej marki w najbliższym czasie. Dzisiaj pokazujemy Wam cudowny żakiecik, z którego chciałabym by Lenka nie wyrosła zbyt szybko ;)
Butów przedstawiać Wam zapewne nie trzeba. Jestem butoholiczką odkąd zostałam Mamą małej damy. Zdarza mi się wprawdzie kupić jeszcze Lence buty w sieciówce, jednak coraz większą wagę przywiązuję do butów, które zakładam na rosnące i kształtujące się stopy mojego dziecka. Owszem, dziecko z butów wyrasta bardzo szybko ( równie szybko niszczy buty), ale to stopy są odpowiedzialne za dobrą postawę, i zdrowy kręgosłup w przyszłości. Dzisiaj już odruchowo sprawdzam czy buty mają wyprofilowaną wkładkę, czy "składają się" w odpowiednim miejscu ( 1/3 długości), jaki mają obcas, czy mają sztywny zapiętek, odpowiednio szerokie noski itd.
Szczególnie dobieram te buciki, w których Lena chodzi często. Do przedszkola kupiliśmy jej buciki profilaktyczne, które trzymają jej stopę w odpowiednim miejscu, szczególnie, że nie mamy wpływu na to jak chodzi i co ze swoimi stópkami robi w przedszkolu podczas zabawy. 
W następnych wpisach będziemy Wam przedstawiać kolejne marki bucików, które są bezpieczne i zdrowe dla stóp naszych maluchów. 
I na koniec cudowny wózeczek dla lalek, którego szukałam dla Lenki od dłuższego czasu. Chciałam czegoś dziewczęcego, czegoś na lata i czegoś...innego od tego co widziałam już u innych :) Wózek jest piękny i trochę ponadczasowy. Właściwie mogłabym w takim wozić również swoje dziecko :)
Możecie go kupić TU :)

 Cieszycie się z naszego powrotu? :) Co chcielibyście zobaczyć na blogu?
sukienka: TkMaxx  |  żakiet: il Gufo  |  podkolanówki: Calzedonia  |  buty: Emel  |  wózek: TU


2 komentarze:

  1. Jej jak pięknie jej w tych kolorach <3
    a wózek.. no cóż, sama bym w nim lalki powodziła :D

    OdpowiedzUsuń
  2. CalkiemMloda Mama20 kwietnia 2015 22:29

    Pięęęęękny wózek i śliczna stylizacja :)

    OdpowiedzUsuń