niedziela, 14 czerwca 2015

Ence pence w naszej ręce :)


Kochani, nie zajmując Waszego cennego czasu, jako, że mamy niedzielę i zamiast przed komputerem, czas spędzacie zapewne na świeżym powietrzu w gronie rodziny ( oby!) to ja tylko króciutko.


Sukienka Lenki kupiona na koniec poprzedniego sezonu, choć nie lubię zielonego koloru i rzadko widzicie nas w takim, to ta sukienka jest wyjątkowa. Połączenie kolorów, krój i jakość sprawiły, że il Gufo jest naszym numerem 1. Widzieliście Lenkę już wcześniej w kilku stylizacjach z il Gufo. 

Moja sukienka to dosyć młoda marka, ciekawe ubrania, fajne printy, trochę pomieszanie z poplątaniem :) ( jak o kolekcje chodzi), ale KAŻDY znajdzie tam coś dla siebie. Znajdziecie tam i sportowe portki z obniżonym krokiem, płaszcze, kurtki, ale i bardzo eleganckie sukienki na nadchodzący sezon wesel :)

Ostatnia rzecz, o której chcę Wam napisać to Ence Pence. Bransoletki z duszą. Bo nie są to tylko zwykłe babskie błyskotki. Ence Pence pomaga również dzieciom. Dochód z części produktów, przeznaczony jest właśnie dla Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Akcję wsparły gwiazdy, być może Twoja bransoletka zrobiona jest właśnie przez Magdalenę Różdżkę lub Pawła Małaszyńskiego :)
W kolekcji Ence Pence znajdziecie zarówno bransoletki jak i naszyjniki dla Mam, dzieci, a nawet Tatusiów. Sami zobaczcie. Właściwie chce się mieć każdą jedną. W kolejnej stylówce zobaczycie u nas coś jeszcze od Ence Pence :)

Resztę zobaczcie sami, a później uciekajcie na spacer :)
 Lena: sukienka- il Gufo  |  buty- H&M  |  bransoletka- Ence Pence

 Mama: sukienka- TU  |  buty- Bershka  | bransoletka- Ence Pence*wpis sponsorowany

2 komentarze:

  1. Ta sukienka jest chyba na Ciebie za mała Kasiu!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wręcz przeciwnie. Pani w sklepie dawała mi mniejszy rozmiar, bo ten odstawał mi na biuście i pod pachami. Ale spokojnie, długości tej w rozmiarze 34 ( który często noszę) co niektórzy hejterzy by nie przeżyli ;P

    OdpowiedzUsuń