środa, 28 października 2015

Plecaczek przedszkolaka + wyniki konkursu :)
Jesień jest piękną porą roku, jeśli tylko jest tą "złotą, polską"... Wraz z nadejściem jesieni, zmienia się "ulica". Złoto- czerwone liście, jarzębina, to jedno. Drugim jest nasza garderoba. Niestety im bardziej "depresyjna" pora roku, tym smutniejsze nasze outfit'y. Nie wiedzieć czemu. My, na przekór szarzyźnie i jesiennej depresji, wyciągamy najbardziej optymistyczne części naszej garderoby ;)


Wisi w naszej szafie niezmiennie od 3 lat. Trochę z sentymentu. Trochę oczekując na Lenkową siostrę, o której ona sama niezmiennie mówi ;)  W ten weekend okazało się, że może jeszcze posłużyć- teraz jako kurteczka ;)
Kaptur, który ma na sobie Lenka, to właściwie 3w1. Gruby szal, czapa i rękawiczki, idealnie sprawdzą się przy zmiennej pogodzie. 
Plecak jest naszym hitem. Niby dziecięcy, a już trochę jakby szkolny. Dla nas okazał się niezbędnikiem szczególnie w soboty, kiedy Lena chodzi na zajęcia matematyczne ( o których niebawem napiszę więcej). W środku znajduje się specjalna, termiczna kieszonka na butelkę lub bidon. Plecak wyposażony jest również w wyjmowaną poduszkę do siedzenia,  która nie przewodzi zimna, chroniąc dziecko podczas odpoczynku na spacerze lub wycieczce. Już nie musisz się bać, że dziecko "dostanie wilka" ;) Bardzo pomocne jest również zapięcie na klatce piersiowej, maluchy nie potrafią jeszcze same utrzymywać plecaka na ramionach lub go poprawiać, zresztą- kto by o tym myślał, podczas spacerów. Zapięcie nie pozwala na zsuwanie się plecaka z dziecięcych ramion, dodatkowo zapięcie jest magnetyczne, dzięki czemu nawet małe łapki poradzą sobie z jego obsługą. Myślę, że na tym jednym kolorze nie skończymy ;)

 plecak- Moda-mini  
wózek- Moda- mini
płaszczyk- Zara  
szal/kaptur- F&F  
spódniczka- H&M  
buty- Zara  
rajstopy- Pepco
 

Kochani, a poniżej wyniki konkursu organizowanego wraz ze sklepem Moda- mini.
Wszystkim bardzo dziękujemy za udział. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami dłużej.
A już niebawem następny konkurs. Nagrody będą równie ciekawe :) 
Zostańcie z nami!!!
Ps. zwycięzców prosimy o kontakt w wiadomości na naszym FB, czekamy do godz. 20:00 w piątek, następnie rozlosujemy nowych zwycięzców. 

1. Termobutelka Pacific Baby- Czarneccy Ewa Arkadiusz
2. Plecak Allo&Lugh - Monika Banasiak Myczka
3. Wieża z małpkami - Sylwia Weronika Budkowska

GRATULUJEMY!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz