czwartek, 15 października 2015

ROZDAWAJKA Lenkowomi & Moda miniWraz ze sklepem Moda mini mamy dla Was konkurs- rozdawajkę.
Zasady są bardzo proste:


 ZASADY:
1. Polub Lenkowomi na facebook'u -> link
2. Polub Moda mini na facebook'u -> link
3. Udostępnij plakat konkursowy na FB
4. Zaproś przynajmniej 3 osoby w komentarzu na FB do wzięcia udziału w konkursie i napisz którą nagrodę wybierasz :)


Do wygrania:

1. Termobutelka Pacific Baby, niezastąpiona na zimę.
Dzięki izolacji próżniowej utrzymuje temperaturę płynów do ok. 10 godzin - stopniowo się schładzając - zasada działania jak w termosie. 
Nadaje się do przechowywania mleka matki, mleka zastępczego jak również soków.
Całe wnętrze wraz z gwintem wewnątrz jest ze stali nierdzewnej.

Jest  trwałym „rosnącym z wiekiem” towarzyszem Twojego dziecka co najmniej do 5-go roku życia - można ją doposażyć w uchwyty, w miękki ustnik z uchwytami, bądź w ustnik składany, dzięki czemu butelka przeradza się w bidon.
2.   Wieża z Małpkami
Ta zabawka nie tylko wyrabia zręczność u dziecka, ale również utrwala w nim wiedzę o kolorach i rozwija spostrzegawczość. Do dyspozycji malucha jest 61 klocków: wizerunki małpek i platformy – banany. Zadaniem dziecka jest ułożenie z klocków wieży (jednej lub kilku w zależności od upodobania malucha). Konstrukcja powstaje z układanych naprzemiennie warstw – małpek i bananów. Zadanie jest o tyle trudne, że dziecko musi przy układaniu pilnować, by klocki – małpki pasowały do kolorów znajdujących się na platformach – bananach. Budując wieżę, dziecko musi też uważać, by jej nie rozbić. Każda figura może spowodować zawalenie się konstrukcji! Zabawka wykonana z drewna i pomalowana nietoksycznymi farbkami. Nie posiada ostrych zakończeń ani krawędzi. 
3. Plecaczek Allo&Lugh z zabawką
Plecaczek posiada wyjmowaną zabawkę. Zabawkę, która z pewnością sprawi wiele radości dziecku a przyczepiona do plecaczka nie dość, że się nie zgubi, to w dodatku będzie zawsze towarzyszyć maluchowi, przy okazji dając swobodę jego małym rączkom :)

Konkurs trwa od 15-25 października. Wyniki podamy tuż po zakończeniu konkursu.
Do dzieła!!! :-)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz