piątek, 8 kwietnia 2016

Girlfriend


 Istnieje chyba tyle modeli jeansów ile kobiet ;) Każda z nas, ma już swoje wybrane modele, w których czuje się zgrabnie, szczupło, wygodnie. W zależności od tego, co chciałabyś w swojej figurze skorygować, dobierasz jeansy. Z wyższym, z niższym stanem, slim'y, rurki, boyfriend'y i inne. 
Jeansów do niedawna nie lubiłam bardzo. Zakładałam je jedynie na wycieczkach, gdzie nie wypadało założyć innych spodni. Miałam wrażenie, że pogrubiają mnie wszędzie gdzie tylko mogą, "wyciskają" ze mnie organy wewnętrzne. Do tego wypchane kolana, sprany materiał itd. 


Dzisiaj nie wyobrażam sobie bez nich życia. Zawsze marzyłam o modelu, który wydawał mi się możliwie najwygodniejszym jeśli o jeansy chodzi- boyfriendach. Niestety ten typ spodni skracał mnie o 10 centymetrów, pogrubiał o 30, a pośladki ściągał do wysokości kostek :) No cóż...Nie na to każda z nas liczy, szczególnie po wydaniu na świat choćby jednego potomka. Całkiem zrezygnowana, przymierzyłam spodnie, typu girlfriend, które okazały się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Właściwie to nie wyobrażam sobie już mojej garderoby, bez tego modelu spodni. 
Można zakładać je zarówno do szpilek, jak i adidasów. Do bluzy jak i marynarki. Spodnie te, lekko "zwisają" w kroku, nie obciskają pasa ( no dobra, nazywajmy rzeczy po imieniu- pociążowego lub pozimowego brzuchola), mają lekko zwężaną nogawkę. Istotne są dwie rzeczy: spodni tych nie naciąga się pod same pachy i koniecznie trzeba je wywinąć. Na YT znajdziecie nawet specjalne style wywijania spodni :) Jeśli jesteś posiadaczką tego typu jeansów, stań przed lustrem, jedną nogawkę wywiń, drugą zostaw niewywiniętą. Widzisz różnicę? Pokombinuj też z wielkością podwinięcia. Niby to oczywiste sprawy, ale jeśli nie nosiłaś dotąd jeansów tego typu, nie musisz tego wiedzieć. Pamiętaj też, że czasami trzeba przymierzyć ten sam model jeansów różnych marek, aby znaleźć TE jedyne. Nie zniechęcaj się po pierwszej próbie, widząc w lustrze przymierzalni, małą baryłeczkę z krótkimi nóżkami. To nie Ty! To złe jeansy! :)


   spodnie girlfriend- MANGO
buty - Bershka
koszula- H&M
sweter- Reserved
kapelusz- Stradivarius


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz